اخبار

اخبار

به اطلاع کلیه مشتریان و مخاطبان عزیز شرکت صنایع برودتی شمس می رساند ، مفتخریم از سه محصول جدید این شرکت رونمایی کرده و به اطلاع کلیه مشتتریان در سراسر ایران و جهان برسانیم که از ابتدای دی ماه سال جاری 1402 امکان ثبت سفارش این سه محصول جدید نیز فراهم گردیده است .  
تفاهم نامه اسپانسری کمپانی شمس با اتحادیه آبمیوه و بستنی فروش های تهران در اسفند ماه 1401 در اسفند ماه سال 1401 کمپانی شمس با مدیریت برادران شمس تفاهم نامه ای برای اسپانسری اتحادیه آبمیوه و بستنی فروشی های تهران منعقد کردند .   
سایت شرکت صنایع برودتی شمس افتتاح شد مفتخریم که به اطلاع کلیه مخاطبین و مشتریان عزیز شرکت شمس برسانیم سایت رسمی شرکت صنایع برودتی شمس در تاریخ 1401/09/16 افتتاح شد ، از این پس کلیه مشتریان عزیز می توانند از طریق این سامانه نیز با ما در ارتباط باشند و جهت ثبت سفارش و اطلاع از جدیدترین محصولات ما به این سامانه مراجعه نمایند ، لازم به ذکر است این سایت تنها سامانه مرجع رسمی شرکت شمس می باشد و کلیه سایتهای دیگر که ادعای رسمی بودن سایت شمس را دارند جعلی بوده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت . آدرس اینترنتی سایت شرکت صنایع برودتی شمس : https://shamscompany.com/